Czy macie problemy ze zwierzętami w domu? Kiedyś w moim domu były psy, od kilku lat natomiast mamy koty, a właściwie dwie kotki. Uwielbiamy zwierzęta i jest to dla mnie członek rodziny, któremu pozwala się na dużo.
Nasze zwierzaki rządza w domu. Dają nam wyraźne sygnały kiedy chcą jeść albo wyjść na dwór. Jedna kotka krąży przy nogach i prowadzi do drzwi na taras a druga drapie w drzwi. Śpią też z nami w łóżku, jedna nawet wchodzi pod kołdrę i śpi z nami całą noc.

Adopcja psa ze schroniska – pierwsze dni w nowym domu

Niestety posiadanie zwierzaka wiąże się z pewnymi problemami. Największy jest taki, że sierść jest niestety wszędzie, na meblach, ubraniach, wszędzie. Kolejna rzecz to drapanie. Pomimo tego, że jest drapak, niestety podrapane są kanapy (nadają się już na wysypisko chyba tylko), podrapane są drzwiczki do jednej z szafek w kuchni, gdzie kiedyś przechowywaliśmy karmę i cwane bestie to pamiętają. Oprócz przyjemności, jakie mamy z ich obecności, niestety robią trochę szkód. Mimo to, że szkody są widoczne nie potrafię sobie wyobrazić domu bez zwierząt. Są moją rodziną.

1 thought on “Zwierzęta w domu

  1. Ciężko jest odmówić, albo zdenerwować się na kota. Wystarczy, że się na nas popatrzy i cała złość mija.

Comments are closed.