Każdy właściciel czworonoga chciałby, żeby jego pupil żył jak najdłużej, do tego ciesząc się możliwie jak najlepszym zdrowiem. Bardzo ważny jest tutaj częsty ruch i długie spacery, a także wizyty kontrolne u weterynarza oraz okresowe badania. Badania pokazują, że nie bez znaczenia jest również więź psa z jego człowiekiem, czułość czy czas poświęcany na zabawę. Jednakże nawet najlepsza opieka nie jest w stanie wynagrodzić zwierzęciu braku prawidłowego karmienia, które powinno być priorytetem i najważniejszą podstawą dla wszystkich wielbicieli psów. Nie każdy ma czas na samodzielne gotowanie dla siebie, a co dopiero dla swojego przyjaciela, ale dobrym rozwiązaniem może być gotowa sucha karma Wiejska Zagroda, która jest odpowiednio zbilansowana i posiada wszystkie niezbędne makro i mikroskładniki.

Dla psiaków dużych i tych zupełnie małych

To jedyna w swoim rodzaju formuła, która łączy w sobie naturalne produkty pochodzące wyłącznie z Unii Europejskiej z jakością do spożycia taką samą, jak dla ludzi. Dodatkowo karma sucha Wiejska Zagroda nie posiada w składzie żadnych konserwantów. Wśród plusów warto wymienić także fakt, że jest ona zupełnie bez zbożowa, dzięki czemu czworonóg nie przyswaja niepotrzebnych mu elementów i nie tyje. Zamiast tego znajdziemy tam groszek, groch łuskany czy ziemniaki, a poza tym mnóstwo niezbędnych witamin i minerałów, które mają wpływ na kości, zęby albo sierść.

Sucha karma Wiejska Zagroda to również wygodne opakowania, które można dobrać w zależności od możliwości przechowywania lub wielkości psiaka. Można zakupić ją w workach o pojemności 2, 9 oraz 20 kilogramów. Mniejsze worki to świetne rozwiązanie dla małych raz oraz tych psów, które lubią, kiedy zawartość miski często się zmienia i którym trzeba często zmieniać smak karmy. Duże zaś są kapitalne wtedy, kiedy właściciel posiada dużo miejsca do przechowywania i dużego psa albo całą gromadkę. Najważniejsze zaś jest to, że w zasadzie dowolną ilość można bez problemu zamówić przez Internet.

Duży wybór smaków

Karma sucha Wiejska Zagroda nadaje się nawet dla psich niejadków i psiaków, które lubią nieco powybrzydzać. Ogromna paleta smaków zadowoli każdego czworonożnego smakosza. Mięso i ryby stanowią ponad 65% składu posiłków, a wybierać można spośród takich smaków, jak białe ryby, indyk czysty lub z rozmaitymi dodatkami, jagnięcina, kaczka, a nawet tuńczyk ze śledziem.

Sucha karma Wiejska Zagroda jest dostępna w dobrych sklepach zoologicznych, zarówno tych online, jak i stacjonarnych. Każdy, komu zależy na dobrym samopoczuciu jego psa powinien ją z łatwością znaleźć. Naprawdę warto.